O společnosti

Zaměřujeme se na domény

Jsme specialisté na internetové domény. Na našem webu máme stovky různých českých domén, které si u nás můžete nejen zakoupit, ale i pronajmout.

Zaměřujeme se výhradně na domény s koncovkou cz. Vyberte si z naší pestré nabídky domén. Domény také vykupujeme samostatně i ve větším množství.

Prodáváme domény

Nabízíme široký výběr českých domén z mnoha různých oborů za výhodné ceny.

Domény k prodeji

Nejčastější dotazy

Pronajímáme domény

Nabízíme možnost pronájmu kvalitních českých domén s garancí budoucího odkupu.

Domény k pronájmu

Nejčastější dotazy

Vykupujeme .CZ domény

Rádi od Vás odkoupíme internetovou doménu nebo více domén za férovou cenu.

Kontaktujte nás

Nejčastější dotazy

O společnosti
Úvodní stránka > O společnosti

Naše společnost ITPA Technology s.r.o., která sídlí v Hradci Králové, provozuje internetový portál invedo.cz. Máme velké zkušenosti s obchodováním s doménami a v současné době vlastníme a spravujeme stovky domén s koncovkou .CZ. V oblasti internetových domén jsme odborníci, domény registrujeme, spravujeme, zvládneme zajistit změnu majitele (vykomunikovat převod mezi prodávajícím a kupujícím). Kromě toho poskytujeme také webhostingové služby (prostor pro domény) a mailhostingové služby (správa a provoz e-mailových schránek).

Prodej a pronájem domén

Využijte příležitosti zakoupit nebo pronajmout internetovou doménu. Náš web nabízí stovky pečlivě vybraných a skutečně zajímavých .CZ domén. 

Výkup .CZ domén

Pokud máte nějakou zajímavou .CZ doménu, kontaktujte nás - vyplňte formulář a případně ji od Vás vykoupíme.

Nejčastější dotazy

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat, ať už přes webový formulář, e-mailem nebo telefonicky. Případně nás po domluvě můžete i navštívit v našem sídle společnosti v Hradci Králové.

Vybíráme pouze kvalitní domény

Vyhledáváme, spravujeme a vlastníme pouze kvalitní české domény s koncovkou .CZ, které jsou dostupné na našem trhu. Zkušenosti s nákupem a prodejem domén máme od roku 2005. Máme kolem sebe tým odborníků přes internetové domény. Za řadu let jsme vypracovali systémy pro správu a evidenci domén.

slider-1slider-10slider-2slider-3

Ceny atraktivních domén rostou

Kvalitních a volných domén na českém internetu ubývá. Ceny atraktivních domén neustále rostou.